Back to homepage

Etiketë "Banesa"

Vetëm në muajin mars, në Maqedoninë e Veriut janë dhënë leje për ndërtimin e objekteve në vlerë afër 75 milionë euro

Vetëm në muajin mars, në Maqedoninë e Veriut janë dhënë leje për ndërtimin e objekteve në vlerë afër 75 milionë euro

Në Maqedoninë e Veriut vazhdon të rritet numri i lejeve të dhëna, ashtu që në muajin mars për 10.4 përqind është rritur numri i lejeve të dhëna në krahasim me marsin e kaluar, transmeton Portalb.mk. “Vlera e paraparë e objekteve është

Read Full Article
Çmimet e banesave për një vit janë shtrenjtuar për 11,2%

Çmimet e banesave për një vit janë shtrenjtuar për 11,2%

Rritje e madhe e çmimeve të banesave ka vërejtur Banka Popullore. Sipas përllogaritjeve të tyre, në kuartalin e katërt të vitit, çmimet janë rritur për 11,2 përqind në krahasim me periudhën e njejtë vitin e kaluar, ndërsa në krahasim me

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...