Back to homepage

Etiketë "Barcelona"

Barcelona dëshiron të rikthejë ish-trajnerin e tyre?

Barcelona dëshiron të rikthejë ish-trajnerin e tyre?

Barcelona thuhet se dëshiron të zëvendësojë Xavi me ish-trajnerin, Luis Enrique. Enrique, i cili aktualisht është në krye të kombëtares spanjolle, kaloi tetë vjet gjatë karrierës së tij si lojtar në Camp Nou. Ai u kthye si trajner 10 vite

Read Full Article
Messi është lojtari më i mirë në botë, mund të kthehet në Barcelonë, ja kush e thotë!

Messi është lojtari më i mirë në botë, mund të kthehet në Barcelonë, ja kush e thotë!

Andres Iniesta ka thënë se ende e konsideron Lionel Messin si lojtarin më të mirë në botë dhe la të kuptohet se argjentinasi mund të kthehet në Barcelonë në të ardhmen. “Messi i mëparshëm dhe ai i tanishëm është i

Read Full Article
Barcelona e dëshpëruar pas ‘El Clasicos’, Laporta hyn në dhomën e zhveshjes së arbitrit

Barcelona e dëshpëruar pas ‘El Clasicos’, Laporta hyn në dhomën e zhveshjes së arbitrit

Nga 4 tetori deri më 16 tetor, Barcelona jetoi 12 ditë të zeza. Katalanasit luajtën dy ndeshjet e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League kundër Interit, duke humbur 1-0 në San Siro dhe duke barazuar 3-3 në Camp

Read Full Article
Barcelona fiton ndaj Celta Vigos, vendos goli i Pedrit

Barcelona fiton ndaj Celta Vigos, vendos goli i Pedrit

Me shumë fat, Barcelona ka arritur të marrë tri pikët në ndeshjen kundër Celta Vigo. Skuadra e Barcelonës ka shënuar fitore minimale 1:0 në ‘Camp Nou’, kundër Celta Vigos. Katalanët arritën të kalonin në epërsi me një gol të Pedri

Read Full Article
Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës

Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës Updated

Lojtari i Manchester City-t, Bernardo Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva kanë arritur marrëveshjen personale mes tyre, por për transferimin e

Read Full Article