Back to homepage

Etiketë "Bardhi"

Dafina, Ledri e Bardhi do të performojnë në Sheshin e Skëndërbeut në Shkup!

Dafina, Ledri e Bardhi do të performojnë në Sheshin e Skëndërbeut në Shkup!

Të premten më 3 qershor në Sheshin e Skëndërbeut në Shkup me fillim prej ora 20.30 është paralajmëruar festë e madhe e BDI-së në 20 vjetorin e saj. Zv.Kryeministri i parë Artan Grubi në facebook ka lajmëruar se në mesin

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...