Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Bastisje"

Bastisje në një familje tetovare

Bastisje në një familje tetovare

Dje (27-janar) rreth orës 11:00, zyrtarët policorë të SPB- Tetovë kanë privuar nga liria 25-vjeçarin B.B. nga Tetova, në shtëpinë e të cilit gjatë bastisjes të kryer me urdhër të gjykatës janë gjetur marijuanë dhe një fishek për armë gjahu.

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare