Back to homepage

Etiketë "Beatrix Ramosaj"

Çfarë kuptimi kishte postimi i fundit i Beatrix Ramosaj?

Çfarë kuptimi kishte postimi i fundit i Beatrix Ramosaj?

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja e njohur shqiptare ka pasur një karrierë të gjatë, por vëmendjen më të madhe e mori me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”. Teksa pas daljes

Read Full Article
Dafina dhe Beatrix bëjnë “xing” me veshjen, cilës i shkon më shumë?

Dafina dhe Beatrix bëjnë “xing” me veshjen, cilës i shkon më shumë? Updated

Ndodh shpesh që të famshmet shqiptare të bëjnë “xing” me veshjen. Këtë herë u ndodhi Dafina Zeqirit dhe Beatrix Ramosaj. Dy këngëtaret e njohura shqiptare, janë shfaqur me të njëjtën xhaketë. Dafina u paraqit së fundmi me xhaketën e zezë

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...