Back to homepage

Etiketë "Bedri Islami"

Artan Grubi njeriu më besnik i Ali Ahmetit

Artan Grubi njeriu më besnik i Ali Ahmetit

Me zoteri Artan Grubi, zevendeskryeministri i pare iMaqedonise se Veriut. Ndër të gjithë miqtë e përbashkët që kemi me Ali Ahmetin, e kam njohur më vonë Artan Grubin dhe jam i nderuar nga njohja jonë. Artan Grubi është njeri serioz,

Read Full Article
BOTIME, Bedri ISLAMI : “Triada e Kosovës”, elegji për  Pranverën e vitit 1981 në Kosovë!

BOTIME, Bedri ISLAMI : “Triada e Kosovës”, elegji për Pranverën e vitit 1981 në Kosovë!

“Triada e Kosovës” quhet libri i Bedri Islamit i promovuar sot në Vlorë të Shqipërisë, libër dedikuar demonstratave studentore dhe lëvizjes kombëtare të çlirimit të Kosovës, njofton Flaka Në veprën e fundit, autori zhvillmet e marsit të vitit 1981 në

Read Full Article
Ali Ahmeti në Vlorë, promovohet libri studimor “Triada e Kosovës”

Ali Ahmeti në Vlorë, promovohet libri studimor “Triada e Kosovës” Updated

“Triada e Kosovës” quhet libri i Bedri Islamit i promovuar sot në Vlorë të Shqipërisë. I pranishëm në këtë eveniment ishte lideri i BDI, Ali Ahmeti. libër dedikuar demonstratave studentore dhe lëvizjes kombëtare të çlirimit të Kosovës, njofton Flaka “Në

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...