Back to homepage

Etiketë "Belgjika"

Belgjika dhe Suedia do të dërgojnë armë në Ukrainë

Belgjika dhe Suedia do të dërgojnë armë në Ukrainë Updated

Belgjika do të dërgojë armë në Ukrainë. Kjo u bë e ditur nga Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky i cili tha se Belgjika do të dërgojë armë në Ukrainë, 3000 mitraloz dhe 200 granatahedhës antitank. “Ishte bukur të mësoja se

Read Full Article

28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...
27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...