Back to homepage

Etiketë "Beograd"

Anulohet vizita e Lavrovit në Serbi, shkak mbyllja e hapësirave ajrore

Anulohet vizita e Lavrovit në Serbi, shkak mbyllja e hapësirave ajrore

Vizita e Ministrit të Jashtëm të Rusisë, Sergei Lavrov, në serbi është anuluar, shkak është bërë mbyllja e hapësirës ajrore. Një burim bëri me dije për Interfax, se Sergei Lavrov nuk do të udhëtojë drejt Serbisë, pasi shtet rreth Serbisë

Read Full Article
Vuçiç pret nesër Lavrovin në Beograd, 3 shtete bllokojnë hapësirën ajrore për ministrin rus

Vuçiç pret nesër Lavrovin në Beograd, 3 shtete bllokojnë hapësirën ajrore për ministrin rus

Mali i Zi, Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria kanë bllokuar hapësirën ajrore për ministrin e jashtëm rus, Sergei Lavrov, cili sipas agjendës pritet ta vizitojë Beogradin më 6 e 7 qershor. Sipas danas këto 3 vende s’do ta lejojnë hapësirën

Read Full Article

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...