Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Berat Buzhala"

Pse Ali Ahmeti eshte lideri i vetem i sigurte nder shqiptaret?

Pse Ali Ahmeti eshte lideri i vetem i sigurte nder shqiptaret?

Pse Ali Ahmeti eshte lideri i vetem i sigurte nder shqiptaret? Shkruan Berat Buzhala Prej krejt politikaneve shqiptare, qe per momentin kane pozita te nalta shteterore ne Shqiperi, Kosove, Mal te Zi dhe Maqedoni, qiky Berat Buzhala notat maksimale ia

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare