Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Berlin"

Versioni i Vuçiqit për darkën në Berlin

Versioni i Vuçiqit për darkën në Berlin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka folur mbrëmë rreth dy orë në një konferencë për media rreth zhvillimeve në vendin e tij. Në disa raste ai iu është referuar dialogut me Kosovën dhe takimit të Berlinit që u ndërmjetësua nga

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare