Back to homepage

Etiketë "Besa"

Sondazhi i ri: BDI 6%, ASH 2%, Besa, PDSH e Alternativa nga 1% | TABELA

Sondazhi i ri: BDI 6%, ASH 2%, Besa, PDSH e Alternativa nga 1% | TABELA Updated

Në anketën e bërë publike të enjten nga IPSOS, BDI e Ali Ahmetit kryeson me 6% kundrejt Lëvizjes Besa, Aleancës për Shqiptarët, PDSH dhe Alternativa, transmeton Flaka Me 2% radhitet e dyta partia që aktualisht drejtohet nga Arben Taravari, ASH,

Read Full Article
Debatuan dhe pastaj pijnë kafe bashkë. Çka thanë bartësit për Këshillin e Tetovës?

Debatuan dhe pastaj pijnë kafe bashkë. Çka thanë bartësit për Këshillin e Tetovës?

Në debatin “Click21” në Tv21, bartësit për Këshillin e Tetovës dhanë qëndrimet e tyre. Dhe pas një një debati konstruktiv kandidatët e BDI, ASH, BESA, PDSH, Alternativa dhe Më mirë për Tetovën – të gjithë bashkë pijnë një kafe kafeterinë e

Read Full Article
Kasami nga Cetinska: Borxhi i komunës është zvogëluar!

Kasami nga Cetinska: Borxhi i komunës është zvogëluar!

Kryetari komunës Tetovës Bilall Kasami, së bashku me listën e kandidatëve për këshilltarë komunal, sontekanë realizuar takin me banorët e lagjes “Migjeni”-Cetinskë. Kasami banorëve të kësaj lagje u shpreh se është ulur borxhi i komunës së Tetovës, ndërsa nuk tregoi

Read Full Article
Adnan Azizi i Besës: Xhepçishti po çet flakë, po i djeg sondazhet dhe po ua bën hi!

Adnan Azizi i Besës: Xhepçishti po çet flakë, po i djeg sondazhet dhe po ua bën hi!

Sekretati organizativ i Lëvizjes Besa Adnan Azizi,në rrjetin social Facebook ka postuar një fotografi nga takimi me banorët e Xhepçishtit duke thënë se masoviteti i sotëm po ua djeg disave sondazhet. Ja postimi i Azizit:

Read Full Article
Anketa e re për Tetovën. ASH i afrohet Besës, BDI prinë bindshëm!

Anketa e re për Tetovën. ASH i afrohet Besës, BDI prinë bindshëm! Updated

Siç shihet në këtë anketë BDI vazhdon të mbaj bajrakun edhe në këtë sondazh duke treguar edhe një herë se BDI fiton Këshillin Komunal me një diferncë të madhe ndaj partive tjera gjegjësisht Lëvizjes BESA të Bilall Kasamit. Sipas kësaj

Read Full Article

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...