Back to homepage

Etiketë "Besar Durmishi"

Zgjedhjet në Tetovë, flet Besar Durmishi | VIDEO

Zgjedhjet në Tetovë, flet Besar Durmishi | VIDEO

Read Full Article
Tetova voton: Durmishi: Dilni Votoni, vota për këshillin është shumë e rëndësishme

Tetova voton: Durmishi: Dilni Votoni, vota për këshillin është shumë e rëndësishme

Kandidati për kryetar këshilli komunal të Tetovës, Besar Durmishi ka bërë apel që të dalin të votojnë sa më shumë qytetarët sepse vota për këshillin komunal është shumë e rëndësishme, të gjitha vendimet merren nga këshilli “Lus të gjithë qytetarët

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...