Back to homepage

Etiketë "Big Mama"

Big Mama martohet me politikanin e njohur nga Maqedonia

Big Mama martohet me politikanin e njohur nga Maqedonia

Këngëtarja e njohur Besiana Kasami e njohur me emrin artistik Big Mama, i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur martesë me politikanin e njohur nga Maqedonia, emri i të cilit mbetet enigmë për opinionin publik. Në një postim në Instagram,

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...