Back to homepage

Etiketë "BigCommerce+"

BigCommerce+, qytetarët që ranë pre e mashtrimit financiar bëjnë thirrje për kujdes

BigCommerce+, qytetarët që ranë pre e mashtrimit financiar bëjnë thirrje për kujdes

Tashmë disa muaj shumë qytetarë në Maqedoni të Veriut kanë raportuar mashtrime të ndryshme nga platforma si BigCommerce+, duke vendosur shuma të mëdha me shpresën se për disa ditë ky investim do të dyfishohet. Mirëpo, kjo skemë, e njohur si

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...