Back to homepage

Etiketë "Bill Gates"

Bill Gates parashikon një të ardhme të ndërlikuar. Ja pse?

Bill Gates parashikon një të ardhme të ndërlikuar. Ja pse?

Bill Gates, themeluesi i Microsoft, mori pjesë në një nga samitet e fundit të revistës “Forbes”, ku bëri një parashikim të asaj që do të ndodhë në pesë vitet e ardhshme. Gates parashikon në periudhën afatshkurtër një të ardhme të

Read Full Article
Bill Gates me paralajmërim të ri

Bill Gates me paralajmërim të ri

Pasi parashikoi rrezikun e një virusi që mund të gjunjëzonte botën, disa vite para qarkullimit të Covid-19, Bill Gates bën një paralajmërim të ri. Miliarderi thotë se globi është ende në rrezik nga një variant i ri më i transmetueshëm

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...