Back to homepage

Etiketë "Birgül Demirtaş"

Birgül Demirtaş: Erdogani nuk është konkurrent për BE-në në Ballkan

Birgül Demirtaş: Erdogani nuk është konkurrent për BE-në në Ballkan

Eksportet e droneve janë tregues se qeveria e Erdoganit po e konsolidon pozitën e Turqisë në rajon edhe me mjete të fuqisë së fortë, thotë për DW ekspertja turke për Ballkanin. Deutsche Welle: Zonja Demirtas, vizita e presidentit turk Erdogan shkaktoi një

Read Full Article

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...