Back to homepage

Etiketë "Bitcoin"

Bie ekstrmisht vlera e Bitcoin-it

Bie ekstrmisht vlera e Bitcoin-it

Vlera e Bitcoin-it ka vazhduar të bjerë gjatë fundjavës, duke arritur nën 34,000 dollarë në shkëmbimoren e kriptovalutave, Coinbase. Kriptovaluta më e madhe në botë për nga vlera e tregut ka rënë tani për 50%, krahasuar me kulmin e saj

Read Full Article
Ukraina ka marrë miliona dollarë në bitcoin

Ukraina ka marrë miliona dollarë në bitcoin

Analistët që gjurmojnë kriptovalutat thonë se donatorët anonimë i kanë paguar Ukrainës të paktën 9 milionë dollarë në bitcoin për të ndihmuar në mbrojtjen kundër pushtimit rus.  Studiuesit thonë se qeveria ukrainase, OJQ-të dhe grupet e vullnetarëve kanë mbledhur para

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...