Back to homepage

Etiketë "Bjellorusi"

Një raketë e lëshuar nga Bjellorusia godet aeroportin në veri të Ukrainës

Një raketë e lëshuar nga Bjellorusia godet aeroportin në veri të Ukrainës

Një këshilltar i Ministrisë së Brendshme Ukrainase raportoi gjatë pasdites për një raketë të lëshuar nga Bjellorusia në veri të Ukrainës. Duke cituar të njëjtin burim, BBC raporton se raketa goditi aeroportin në qytetin e Zhytomyr. “Kjo është ajo që

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...