Back to homepage

Tag "Boom Boom"

Ledri Vula dhe Mozzik vijnë me Boom Boom | VIDEO

Ledri Vula dhe Mozzik vijnë me Boom Boom | VIDEO

Dy yjet e stradës shqipe Ledri Vula dhe Mozzik vijnë këtë Verë me hitin e tyre muzikor të titulluar “Boom Boom”. Kënga duket që po mirëpritet mirë nga publiku. Pa kaluar 24 orë nga publikimi në kanalin “You Tube”, ka

Read Full Article