Back to homepage

Etiketë "Borrel"

Takimi me Borell, Rama zbulon çfarë biseduan

Takimi me Borell, Rama zbulon çfarë biseduan

Lufta në Ukrainë, integrimi i Shqipërisë në BE dhe plani për përballimin e krizës energjetike ishin në fokus të bisedimeve mes kryeiministrit Edi Rama me përfaqësuesin e Lartë të BE për Punët e Jashtme dhe Politikën e Sigurisë. Rama theksoi

Read Full Article

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...