Back to homepage

Etiketë "Brazili"

Kacafytje në stërvitjen e Brazilit

Kacafytje në stërvitjen e Brazilit

Bashkëlojtarët te Kombëtarja e Brazilit, Richarlison dhe Vinicius Jr është dashur të ndahen gjatë një kacafytjeje në stërvitje, që erdhi si rrjedhojë e fjalosjes së tensionuar. Për pak sa nuk plasën grushtat mes dyshes gjatë sesionit stërvitor të së shtunës,

Read Full Article