Back to homepage

Etiketë "BTA"

​BTA hap qendrën mediale në Shkup

​BTA hap qendrën mediale në Shkup

Agjencia Bullgare e Lajmeve (BTA) ka hapur një qendër mediale në Shkup për t’u bërë media e parë bullgare që e bën këtë. Gjithashtu do të dërgohet një korrespondent, i cili do të vendoset atje pas një pauze 10-vjeçare pa

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...