Back to homepage

Etiketë "Bujar Nishani"

Rrugëtimi politik i Bujar Nishanit, nga aderimi në politikë te Presidenca

Rrugëtimi politik i Bujar Nishanit, nga aderimi në politikë te Presidenca

Ish presidenti i Republikës, Bujar Nishani ndërroi jetë sot në një spital në Gjermani, ku ndodhej I shtruar për shkak të komplikacioneve nga covid 19. Prej më shumë se një muaj, ish-Presidenti u tranferua nga spitali Shefqet Ndroqi në një

Read Full Article
Ahmeti ngushëllon familjen Nishani

Ahmeti ngushëllon familjen Nishani

Lideri i BDI, Ali Ahmeti ka ngushëlluar familjen Nishani për ndarjen nga jeta të mikut tim, siç shprehet ai, ish presidentit të Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani, njofton Flaka. “Të pashlyeshme në kujtimet tona do të mbesin vitet e angazhimit

Read Full Article
Shuhet ish Presidenti Nishani

Shuhet ish Presidenti Nishani Updated

Ish-Presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. Prej më shumë se një muaj ,ish-Presidenti u tranferua nga spitali Shefqet Ndroqi në një spital në Gjermani për një trajtim më të specializuar, por sipas

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...