Back to homepage

Etiketë "Bujare Abazi"

Bujare Abazi nga ASH, jep dorëheqje nga posti i nënkryetares së Qytetit të Shkupit

Bujare Abazi nga ASH, jep dorëheqje nga posti i nënkryetares së Qytetit të Shkupit

Nënkryetarja e Qytetit të Shkupit Bujare Abazi jep dorëheqje nga posti i saj. Ajo në një deklaratë për media deklaroi se për të disatën herë nuk lejojmë të na e shkelin dinjitetin. “Kryetarja e qytetit te Shkupit Ju dha pushtet

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...