Back to homepage

Etiketë "Bundesliga"

Nisin kampionatet/ Bundesliga, Premier League dhe Liga franceze

Nisin kampionatet/ Bundesliga, Premier League dhe Liga franceze

Sot starton sezoni i ri futbollistik në Digitalb, ku do të mund të ndiqni kampionatet me të rëndësishme në botë. E para fillon Bundesliga në orën 20 e 30 me kampionët e Bayern Mynih që shkojnë për vizitë në shtëpinë

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...