Back to homepage

Etiketë "Burgu i Idrizovës"

Është plagosur një i burgosur në burgun e Idrizovës

Është plagosur një i burgosur në burgun e Idrizovës

Gjatë ditës së djeshmë në burgun e Idrizovës në Shkup është therrur një i burgosur, përcjell TV21. MPB njofton se i njëjti është transferuar në Qendrën Klinike të Shkupit për ndihmë mjekësore. “Më datë 19.08.2022 në ora 18:00 në SPB

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...