Back to homepage

Etiketë "Çajlë"

Aksident,  automjeti devijon nga rruga Gostivar – Çajlë. E drejtonte një 17 vjeçar

Aksident, automjeti devijon nga rruga Gostivar – Çajlë. E drejtonte një 17 vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e hershëm të së enjtes në aksin rrugor Gostivar – Çajlë, respektivisht në hyrje të këtij fshati, njofton Gostivari Sot. Jozyrtarisht, bëhet fjalë për një 17 vjeçar nga fshati Çegran, ndërsa shkak është

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...