Back to homepage

Etiketë "Camp Nou"

Rekordi negativ i Barcelonës në Camp Nou

Rekordi negativ i Barcelonës në Camp Nou

Barcelona dhe Rayo Vallecano e zhvilluan sonte ndeshjen e mbetur nga java e 21-të në La Liga. Ndeshja u zhvillua në “Camp Nou”, teksa mysafirët fituan me rezultatin minimal 0:1. Pas humbjes së pësuar sonte, Barcelona ka regjistruar një rekord

Read Full Article

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...