Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Çekia"

Çekia ndihmon Ukrainën me armatim

Çekia ndihmon Ukrainën me armatim

Qeveria çeke miratoi të shtunën dërgimin e armëve dhe municioneve në Ukrainë, për ta ndihmuar atë që të mbrohet kundër sulmeve të Rusisë. Ministria çeke e Mbrojtjes tha se ndihma kap vlerën e mbi 8.5 milionë dollarëve. Ngarkesa, e cila

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare