Back to homepage

Etiketë "Champions League"

Barcelona e dëshpëruar pas ‘El Clasicos’, Laporta hyn në dhomën e zhveshjes së arbitrit

Barcelona e dëshpëruar pas ‘El Clasicos’, Laporta hyn në dhomën e zhveshjes së arbitrit

Nga 4 tetori deri më 16 tetor, Barcelona jetoi 12 ditë të zeza. Katalanasit luajtën dy ndeshjet e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League kundër Interit, duke humbur 1-0 në San Siro dhe duke barazuar 3-3 në Camp

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...