Back to homepage

Etiketë "Chelsea"

Chelsea arrin marrëveshje me Cucurella, mbetet vetëm dakordimi mes klubeve

Chelsea arrin marrëveshje me Cucurella, mbetet vetëm dakordimi mes klubeve

Skuadra angleze, Chelsea, ka arritur marrëveshje personale me lojtarin. Një kontratë e mundshme është miratuar nga të dyja palët dhe do të nënshkruhet sapo klubet të bien dakord për shifrat e transferimit, shkruan arbresh.info. Chelsea dhe Brighton do të kenë

Read Full Article
Chelsea fiton garën me Realin për adoleshentin amerikan

Chelsea fiton garën me Realin për adoleshentin amerikan

Chelsea është shumë pranë nënshkrimit të Gabriel Slonina. Portieri 18 vjeçar luan në Amerikë me Chicagon dhe në garë gjithashtu për Sloninën është edhe Real Madrid. Pavarësisht interesimit të Madrilenëve, “Blutë e Londrës” kanë arritur marrëveshjen me klubin Amerikan dhe

Read Full Article
Haaland debuton me gol ndaj Bayern, Arsenal “shkatërron” Chelsea-n

Haaland debuton me gol ndaj Bayern, Arsenal “shkatërron” Chelsea-n

Manchester City tregon se do të jetë një pretendent i fortë në Evropë me ardhjen e Haaland. Sitizens triumfuan minimalisht 1-0 ndaj Bayern Munich në miqësoren e luajtur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Qytetarëve” u ka mjaftuar Erling Haaland,

Read Full Article