Back to homepage

Etiketë "Conference League"

Tifozët e Shkupit e ‘ndezin’ stadiumin e Prishtinës. Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit | VIDEO

Tifozët e Shkupit e ‘ndezin’ stadiumin e Prishtinës. Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit | VIDEO

Një atmosferë e jashtë zakonshme mbretëruar në stadiumin “Fadil Vokrri” aty ku po ndeshen Ballkani dhe Shkupi. Siguroi grupet e Conference League, Ballkani duartrokitet nga tifozët e Shkupit Ballkani shkruan historinë dhe bëhet skuadra e parë shqiptare që arrin të

Read Full Article
Mbaron rrugëtimi në Conference League për Shkëndijën, humb nga AIK Stockholm

Mbaron rrugëtimi në Conference League për Shkëndijën, humb nga AIK Stockholm

As 120 minuta nuk u kanë mjaftuar Shkëndijës dhe AIK Stockholm për të përcaktuar skuadrën e kualifikuar për të kaluar në Play-off të Conference League, me suedezët që triumfuan pas penalltive. Ndeshja e parë mes këtyre dy ekipeve u mbyll

Read Full Article
Ballkani shkruan historinë, në “play off” përballë FC Shkupit

Ballkani shkruan historinë, në “play off” përballë FC Shkupit

Ballkani shkruan historinë, arrin të kualifikohet në “play off”-in e Conference League, ku do të përplaset me Shkupin e shqiptarëve, skuadrën kampione të Maqedonisë së Veriut. Skuadra e Ilir Dajës arrin një sukses dramatik, pas goditjeje të 11-metërshave, pasi koha

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...