Back to homepage

Etiketë "CoVid/19"

Kovid-19, Maqedonia në gjendje stabile

Kovid-19, Maqedonia në gjendje stabile Updated

Lloji Omikron po përhapet jashtëzakonisht shpejt dhe deri më tani është shënuar në 77 shtete. Në Maqedoninë e Veriut ende nuk është regjistruar asnjë rast i llojit të ri dhe gjendja me koronavirus tani për tani është stabile. Edhe në

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...