Back to homepage

Etiketë "CoVid19"

Për tre ditë 72 raste të reja të prekura me CoVid-19

Për tre ditë 72 raste të reja të prekura me CoVid-19 Updated

Ministria e Shëndetësisë në RMV njofton se në tre ditët e fundit (prej 7 tetor, deri 9 tetor) janë bërë 871 testime për coronavirus, ndërsa 72 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej rasteve të reja, 18 janë riinfektime. Nga MSH njoftojnë

Read Full Article
RMV, regjistrohen 511 raste të reja me virus

RMV, regjistrohen 511 raste të reja me virus

Ministria e Shëndetësisë së Maqedoni se Veriut njofton se 24 orët e kaluara janë kryer 1.489 teste, ndërsa janë regjistruar 511 raste të reja me COVID-19. Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 264 pacientë të shëruar nga COVID-19. Në Regjistrin

Read Full Article
Covid në Maqedoni, 4 297 raste të reja për vetëm tre ditë

Covid në Maqedoni, 4 297 raste të reja për vetëm tre ditë

Numri i rasteve aktive me covid në vendin tonë shënon 8 209, që është një rritje prej 1 300 rasteve për vetëm një ditë. Në 24 orët e fundit u regjistruan 1 725 raste të reja, ndërsa kishin vd ekur

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...