Back to homepage

Tag "CR7"

CR7 pas debutimit: Ndeshja e parë, fitorja e parë, faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme

CR7 pas debutimit: Ndeshja e parë, fitorja e parë, faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme

Cristiano Ronaldo debutoi sonte ndaj Etiffaq. Skuadra e tij, Al Nassr fitoi me rezultatin minimal 1-0, me golin e Taliscas, shkruan GazetaBlic. Ronaldo u shpreh shumë i lumtur me pritjen nga tifozët dhe fitoren e ekipit të tij në këtë sfidë.

Read Full Article
CR7: Unë egoist? Harrojeni, gjithmonë kam zgjedhur titujt përpara golave

CR7: Unë egoist? Harrojeni, gjithmonë kam zgjedhur titujt përpara golave

Cristiano Ronaldo ka fituar shumë trofe gjatë karrierës së tij fantastike. 37-vjeçari portugez i dha fund aventurës europiane, zgjodhi milionat e Arabisë Saudite dhe firmosi me Al Nassr deri në vitin 2025. CR7 do të përfitojë rreth 200 milionë euro

Read Full Article