Back to homepage

Etiketë "Cristiano Ronaldo"

Ky është vendi ku Ronaldo me familje po banon në Arabinë Saudite

Ky është vendi ku Ronaldo me familje po banon në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij janë duke u pritur në mënyrë mbretërore nëArabinë Saudite. Sulmuesi portugez, transferimi i të cilit në Arabinë Saudite javën e kaluar e ka bërë atë një super-milioner, po jeton në një nga hotelet më

Read Full Article
Ten Hag është në kërkim të një zëvendësuesi për Cristiano Ronaldon

Ten Hag është në kërkim të një zëvendësuesi për Cristiano Ronaldon

Erik Ten Hag ka pranuar se Manchester United është në kërkim të një sulmuesi të ri për të mbushur boshllëkun e lënë nga Cristiano Ronaldo pas largimit të tij nga klubi i Premier League pas një interviste shpërthyese për TalkTV.

Read Full Article
Rekordi, Ronaldo arrin shifrën e 700 golave

Rekordi, Ronaldo arrin shifrën e 700 golave

Cristiano Ronaldo ka shkuar në kuotën e 700 golave në nivel klubesh me skuadrat ku ka bërë karrierë deri tani. Të dielën në kuadër të xhiros së 10-të të Premier Leagues angleze, portugezi Ronaldo shënoi në minutën e 44-rt për

Read Full Article
Rrallë kush e bën këtë – Ushqimi i çuditshëm që konsumojnë Messi, Ronaldo e Benzema

Rrallë kush e bën këtë – Ushqimi i çuditshëm që konsumojnë Messi, Ronaldo e Benzema

Yjet e futbollit i kushtojnë një rendësi të veçantë ushqimit duke e trajtuar atë si një pjesë primare të stërvitjes së tyre, me emrat më të mëdhenj të lojës si Ronaldo, Mesi dhe Benzema që kanë të përbashkët në menunë

Read Full Article
Chelsea zgjedh midis dy yjeve, Neymar dhe Ronaldo

Chelsea zgjedh midis dy yjeve, Neymar dhe Ronaldo

Sulmuesi i PSG-së, Neymar dhe sulmuesi i Mançester Junajtid, Cristiano Ronaldo, janë kthyer në objektiva të transferimeve të Chelsea. Kështu ka bërë të ditur gazetari Nizar Kinsella në rrjetet sociale. Vihet re se drejtuesit e Chelsea janë dyshues për transferimin

Read Full Article