Back to homepage

Etiketë "Cristiano Ronaldo"

Rekordi, Ronaldo arrin shifrën e 700 golave

Rekordi, Ronaldo arrin shifrën e 700 golave

Cristiano Ronaldo ka shkuar në kuotën e 700 golave në nivel klubesh me skuadrat ku ka bërë karrierë deri tani. Të dielën në kuadër të xhiros së 10-të të Premier Leagues angleze, portugezi Ronaldo shënoi në minutën e 44-rt për

Read Full Article
Rrallë kush e bën këtë – Ushqimi i çuditshëm që konsumojnë Messi, Ronaldo e Benzema

Rrallë kush e bën këtë – Ushqimi i çuditshëm që konsumojnë Messi, Ronaldo e Benzema

Yjet e futbollit i kushtojnë një rendësi të veçantë ushqimit duke e trajtuar atë si një pjesë primare të stërvitjes së tyre, me emrat më të mëdhenj të lojës si Ronaldo, Mesi dhe Benzema që kanë të përbashkët në menunë

Read Full Article
Chelsea zgjedh midis dy yjeve, Neymar dhe Ronaldo

Chelsea zgjedh midis dy yjeve, Neymar dhe Ronaldo

Sulmuesi i PSG-së, Neymar dhe sulmuesi i Mançester Junajtid, Cristiano Ronaldo, janë kthyer në objektiva të transferimeve të Chelsea. Kështu ka bërë të ditur gazetari Nizar Kinsella në rrjetet sociale. Vihet re se drejtuesit e Chelsea janë dyshues për transferimin

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...