Back to homepage

Etiketë "Cyril Baumgartner"

Ahmeti – Baumgartner: Presim datë për konferencën e parë ndërqeveritare BE-në

Ahmeti – Baumgartner: Presim datë për konferencën e parë ndërqeveritare BE-në

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në takim Ambasadorin e Republikës së Francës në Maqedoninë e Veriut, Cyril Baumgartner, me çrastë kanë diskutuar mbi zhvillimet e fundit politike në Maqedoninë e Veriut, rëndësinë e stabilitetit

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...