Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Dafina Zeqiri"

Dafina dhe Beatrix bëjnë “xing” me veshjen, cilës i shkon më shumë?

Dafina dhe Beatrix bëjnë “xing” me veshjen, cilës i shkon më shumë?

Ndodh shpesh që të famshmet shqiptare të bëjnë “xing” me veshjen. Këtë herë u ndodhi Dafina Zeqirit dhe Beatrix Ramosaj. Dy këngëtaret e njohura shqiptare, janë shfaqur me të njëjtën xhaketë. Dafina u paraqit së fundmi me xhaketën e zezë

Read Full Article
Dafina, Ledri e Bardhi do të performojnë në Sheshin e Skëndërbeut në Shkup!

Dafina, Ledri e Bardhi do të performojnë në Sheshin e Skëndërbeut në Shkup!

Të premten më 3 qershor në Sheshin e Skëndërbeut në Shkup me fillim prej ora 20.30 është paralajmëruar festë e madhe e BDI-së në 20 vjetorin e saj. Zv.Kryeministri i parë Artan Grubi në facebook ka lajmëruar se në mesin

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare