Back to homepage

Etiketë "Danela Arsovska"

Shkupit po i ndodh një katastrofë, ankesë e LSDM

Shkupit po i ndodh një katastrofë, ankesë e LSDM

Pas një viti e gjysmë qeverisje të VMRO-DPMNE-së së paaftë, kryetarit dinak Hristijan Mickoski dhe Danela Arsovskas, Shkupi është në kaos – akuzojnë nga LSDM-ja e Kovaçevskit, përcjell KlanM. Nga kjo parti thonë se drejtuesit aktualë të komunës janë të

Read Full Article
Mickoski nuk pranon duel me Arsovskën

Mickoski nuk pranon duel me Arsovskën Updated

Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska ka numër të mjaftueshëm të dueleve në Këshillin e Qytetit të Shkupit dhe nuk ka nevojë të shkoj në duel me të, deklaroi sot lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, në përgjigjen e pyetjes

Read Full Article
Arsovska: Mickoski i njihte shumë mirë shumat për tenderin e Ujësjellësit

Arsovska: Mickoski i njihte shumë mirë shumat për tenderin e Ujësjellësit

Kryetarja e qytetit të Shkupit, Danela Arsovska, sonte në emisionin “Click Plus” në TV21 tha se nuk ka pasur kontakte me kryetarin e Këshillit të Qytetit të Shkupit, Trajko Slavevski dhe liderin e OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoskin. Ajo theksoi se nuk

Read Full Article
LSDM, BDI apo Gruevski? Kush qëndron pas Danella Arsovskës? Ja si përgjigjet ajo

LSDM, BDI apo Gruevski? Kush qëndron pas Danella Arsovskës? Ja si përgjigjet ajo

Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska, në paraqitjen e sotme në emisionin “Click Plus” në TV21 tha se nuk ka as mbrojtje e as mbështetje nga asnjëra parti apo individ. “Nuk pajtohem as me njërën, as me tjetrën dhe

Read Full Article
Arsovska: Qyteti i Shkupit do të funksionoj si më parë

Arsovska: Qyteti i Shkupit do të funksionoj si më parë

Kryetarja e Qytetit të Shkupit Danella Arsovska tha se me dorëheqjet e dhëna qyteti do të funksionoj sikurse ka funksionuar deri më tani megjithatë siç potencon ajo me persona që kanë më shumë integritet nga këto qe pamë që e

Read Full Article