Back to homepage

Etiketë "Danella Arsovska"

Arsovska: Mickoski po të kishte luftuar me pushtetin si me mua, do ta shpëtonte Maqedoninë

Arsovska: Mickoski po të kishte luftuar me pushtetin si me mua, do ta shpëtonte Maqedoninë Updated

Kryetarja e Shkupit, Danella Arsovska, sot në Këshillin e Qytetit të Shkupit ka vazhduar akuzat e ashpra ndaj liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Ajo tha Mickoskit të mos fshihet, të dalë dhe të përballet me të. “Ka kush të përgjigjet

Read Full Article
Arsovska: Nëse Qeveria nuk na ndihmon, do të radikalizohemi

Arsovska: Nëse Qeveria nuk na ndihmon, do të radikalizohemi

“Nëse Qeveria nuk u jep para komunave për të paguar faturat e rrymës, do të vijojnë hapa më radikal”. Këtë e ka paralajmëruar kryetarja e Shkupit Danella Arsovska, në emër të Bashkësisë së Njësive të Vetqeverisjes Lokale (BNJVL). Në intervistë

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...