Back to homepage

Etiketë "Danella Arsvoska"

LSDM: Arsovska që në fillim të mandatit i shkakton dëm Shkupit!

LSDM: Arsovska që në fillim të mandatit i shkakton dëm Shkupit!

Kryetarja e Shkupit, Danella Arsvoska, në muajt e parë të mandatit të saj nuk bën asgjë tjetër përveç se i shkakton dëm Qytetit dhe qytetarëve, akuzon zëdhënësja e LSDM-së, Bogdanka Kuzeska. Gënjeshtrat e saj për sistemin “Bas rapid transit” janë

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...