Back to homepage

Etiketë "Darwin Nunez"

Man United e interesuar për transferimin e Darwin Nunez

Man United e interesuar për transferimin e Darwin Nunez

Manchester United është një nga klubet e interesuara për të transferuar me sulmuesin e Benfica-s, Darwin Nunez gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, pretendon Matteo Moretto i CalcioMercato. “Djajtë e Kuq” kanë përjetuar një sezont të vështirë në Premier League

Read Full Article

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...