Back to homepage

Etiketë "Defense & Cyber conference – South East Europe"

Hasani në Sofje: Sfidat dhe kërcënimet nga lufta në Ukrainë, duhet të veprojmë së bashku

Hasani në Sofje: Sfidat dhe kërcënimet nga lufta në Ukrainë, duhet të veprojmë së bashku

“Për t’iu përgjigjur sfidave dhe kërcënimeve që dalin nga lufta në Ukrainë, duhet të veprojmë së bashku dhe të koordinohemi duke përmirësuar bashkëpunimin e ndërsjelltë”, kështu tha zv.ministri i mbrojtjes Bashkim Hasani në panel diskutimi me temë “Impakti i Luftës

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...