Back to homepage

Etiketë "Dejvid Gееr"

Gir: Më pak përdorim i flamurit evropian, por edhe bllokada të ligjeve në Kuvend

Gir: Më pak përdorim i flamurit evropian, por edhe bllokada të ligjeve në Kuvend Updated

Shefi i Delegacionit të BE-së Dejvid Gееr thotë se është i shqetësuar nga rritja polarizimit politik, veçanërisht në Kuvend, dhe u bën thirrje “grupeve të ndryshme politike të ulen dhe të thonë – po, nuk pajtohemi për shumë gjëra, por

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...