Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Dhoma Publike"

Dënohen me katër vite burg Kostovski dhe Panevski për rastin “Dhoma Publike”

Dënohen me katër vite burg Kostovski dhe Panevski për rastin “Dhoma Publike”

Gjykata Penale e Shkupit dënoi sot me 4 vjet burg krijuesin dhe administratorin e Dhomës Publike të Telegramit, Darko Kostovski dhe Mihail Panevski, shkruan Alsat. Gjykata i shpalli ata fajtorë për veprën e prodhimit dhe shpërndarjes së pornografisë për fëmijë.

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare