Back to homepage

Etiketë "Dhurata Dora"

Këngëtarja serbe ripërpunon hitin “Gajde” të Dhuratës dhe Elvanës

Këngëtarja serbe ripërpunon hitin “Gajde” të Dhuratës dhe Elvanës

“Gajde”, titullohet kënga që bëri bashkë Elvana Gjatën dhe Dhurata Dorën tre muaj më parë. Përtej suksesit që ka fituar kjo këngë, duket se kënga është pëlqyer edhe nga këngëtarë serbë. Këngëtarja, Ksenia Knezevic, ka ripërpunuar këngën e dy artisteve

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...