Back to homepage

Etiketë "Dialogu"

Pak para darkës me Vuçiqin, Kurti dha një intervistë për mediat gjermane

Pak para darkës me Vuçiqin, Kurti dha një intervistë për mediat gjermane

Kryeministri Albin Kurti ka thënë dialogu duhet të jetë “parimor dhe i balancuar”, në një intervistë të dhënë për mediumin gjerman Deutsche Welle të mërkurën, para darkës dhe bisedimeve trepalëshe mes tij, emisarit Miroslav Lajçak dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq.

Read Full Article