Back to homepage

Tag "Dibër"

Dibër, një fëmijë dhe një 19-vjeçar kapen me drogë

Dibër, një fëmijë dhe një 19-vjeçar kapen me drogë

Policët e Zyrës së jashtme për çështje kriminale – Dibër në koordinim me Zyrën e jashtme për çështje kriminale – Gostivar gjatë ditës së djeshme i kanë privuar nga liria B.L. (19) dhe një i mitur, të dy nga Dibra.

Read Full Article
Владата даде согласност за промена на имињата на улиците и други објекти во Дебар

Владата даде согласност за промена на имињата на улиците и други објекти во Дебар

Владата на седницата одржана на 14 месецов го разгледала барањето на Општина Дебар, со Предлог-списокот и дала согласност на списокот на имиња на улици, плоштади и други инфраструктурни објекти, објави на својот профил на Фејсбук дебарскиот градоначалник Хекуран Дука. „Владата

Read Full Article
Aksident i rëndë trafiku në Dibër, shtatë të lënduar, dy më rëndë

Aksident i rëndë trafiku në Dibër, shtatë të lënduar, dy më rëndë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në dalje të Dibrës, në aksi rrugor Dibër – Strugë, afër objektit të ish-Shpërndarjes së energjisë elektrike, ku kanë mbetur të lënduar shtatë persona, dy prej të cilëve në gjendje

Read Full Article