Back to homepage

Etiketë "Dimitar Apasiev"

Dhuna nga rruga bartet në Parlament, Apasiev aspak i qetë | VIDEO

Dhuna nga rruga bartet në Parlament, Apasiev aspak i qetë | VIDEO Updated

Ka vazhduar debati për propozimin francez në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, fyerjet dhe tensionet kanë vazhduar edhe sot në dy raste kur Apasiev debatoi me Xhaferin ku ky i fundit iu drejtua ”Mos ma drejto gishtin, ai gisht mund

Read Full Article
Thirrje për dhunë e liderëve politik | Pa koment

Thirrje për dhunë e liderëve politik | Pa koment

SHIKO VIDEON KËTU

Read Full Article
Skandaloze, Apasiev shan me nënë Pendarovskin!

Skandaloze, Apasiev shan me nënë Pendarovskin!

Kryetari i Levicës dhe deputeti i Kuvendit, Dimitar Apasiev, e shau publikisht presidentin e shtetit, Stevo Pendarovski, pasi dje u publikua propozimi i modifikuar francez për heqjen e vetos bullgare dhe fillimin e negociatave për anëtarësim në BE. “Pendarovski p…

Read Full Article
Apasiev “armiqëson”, vizitën e kryeministrit bullgar në Shkup

Apasiev “armiqëson”, vizitën e kryeministrit bullgar në Shkup Updated

Apasiev “armiqëson”, vizitën e kryeministrit bullgar në Shkup. Ky i fundit njoftoi se partia e tij ka organizuar një pritje gerile të kryeministrit bullgar Kiril Petkov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Shkup. “Mirë se erdhët administratorë të

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...