Back to homepage

Etiketë "Ditët e mjaltit"

Ditët e mjaltit në Shkup

Ditët e mjaltit në Shkup

Ditët tradicionale të ditëve të mjaltit do të mbahen në rrugën “Maqedonia” në qendër të Shkupit. Ngjarja mbahet për 18 vjet me radhë, e organizuar nga Shoqata e Bletarëve “Matica”. Vizitorët do të kenë mundësinë të shijojnë dhe të blejnë

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...